30 kwietnia, 2015

Modowe MUST HAVE 2015' ! ;-)Niewiele jest miast w Polsce o tak towarzyskiej osobowości jak Kraków.
Nie bez powodu dzieją się tam Rzeczy Małe i Duże. Tak było i w przedostatni kwietniowy weekend, w dniach 16 - 19.IV.

Miętowe świeżości czy pastelowe róże ? Kwieciste printy, a może wzory rodem z Azji ?
Na te zapytania uzyskałam odpowiedź, kiedy to odwiedziłam Galerię Krakowską podczas kolejnej edycji FASHION SHOW.
Wówczas w samo serce krakowskiej perły wkroczyła feeria wspaniałości: i tak oto świeżości szły w parze z przygaszonymi pastelami po profesjonalnym wybiegu zmieniając go w barwną łąkę. Bowiem kwiatowe nadruki impresjonistów to niekwestionowany TOP ONE na rok 2015':Wydarzenie poprowadził Jacek Olewniczak, a towarzyszył mu gość specjalny - Paulina Sykut-Jeżyna, znana m.in. z relacjonowania "Must Be The Music".Widzowie mogli skorzystać z porad ekspertki stylistycznej, Małgorzaty Kusper (tak, tej co współpracowała z Trinny i Susannah). Dodatkowo Małgorzata opatrzyła komentarzem ciekawą prezentację multimedialną "Różowe usta, zielone oko, warkocz - przewodnik po trendach".
Z kolei o makijaże zadbały wizażystki Sephory.  
W ramach imprezy najnowsze kolekcje zaprezentowały marki takie jak Timberland, Zebra, Wojas, Venezia, Gino Rossi, Lavard, Dalia, Badura, Jean Louis David, Gatta, Triumph, Primamoda, Wittchen, Vistula, Obssesion, Swiss, By Dziubeka, C&A, Lee Cooper, Pimkie, Pretty Girl czy moja ulubiona marka obuwnicza - Kazar.
Zakrólowały wielobarwne lata 70-te, white total look, styl militarny i romantyczne boho.
Szansę przeżycia wybiegowej przygody otrzymali także młodzi kreatorzy, bowiem w sobotę odbył się konkurs "Projektanci na wybiegu", w czasie którego swoimi konceptami podzieliło się 7-miu finalistów. Ich zadaniem było wykonanie sukienki dziennej z trzymetrowej, białej tkaniny, zgodnie z tematem: „Zainspiruj się białą koszulą męską i zaprojektuj sukienkę". Laureatka otrzymała 2 tysiące złotych i maszynę do szycia.


Poniżej garść kadrów z owego pojedynku:

Oraz z pokazu makijażystek firmy Pease:

My make-upy ;):

 
Oraz mój look ;-):

 


A na koniec jeszcze kilka stylowych akcesoriów:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

WSTAW KOMENTARZ: